درباره ما

تاریخچه شرکت تهران ماشین ابزار TMC

 تا قبل از اختراع بالابر ساختمانی شهرها چهره دیگری داشتند. ساختمان های بلند وجود نداشت. دشواری حمل مصالح به طبقات بالا عامل اصلی کوتاه بودن ساختمان ها بود. با اختراع بالابر ساختمانی توسط بنیانگذار شرکت TMC، تحولی اساسی در ساخت و ساز کشور به وجود آمد. امتیاز مهم این دستگاه ساده و کوچک استفاده از برق یک فاز ۲۲۰ ولت بود.

پس از آن به دلیل توسعه کاری، کارگاه کوچک ماشین سازی مهندس دیلمی در خیابان باستان، ناگزیر به جاده ساوه، خیابان دولت خان، که مساحت آن شش برابر بزرگتر بود، منتقل شد. اما این تمهیدات بیش از یک سال کارساز نبود و در سال ۶۳ مجموعه به کارخانه ای در جاده قدیم کرج انتقال یافت و این سرآغازی بود بر تغییر روند ساخت ماشین های بالابرنده در ایران.

شرایط جنگ تحمیلی و عدم دسترسی به ماشین آلات جدید و ضرورت کاربرد این ماشین آلات و صنعت جرثقیل سازی، مهندس دیلمی را وادار به تولید ابزار نمود که می توان از جمله این ماشین آلات Horizental gear hobing machine که به صورت اتوماتیک وظیفه ساخت چرخ دنده را بر عهده داشت را نام برد.

 با اتمام جنگ تحمیلی و شروع دوران بازسازی، ماشین سازی مهندس دیلمی تبدیل به شرکت تهران ماشین ابزار TMC گردید که بدین منظور ساختمانی در بلوار جلال آل احمد ساخته شد.

 اکنون شرکت TMC با تکیه بر ۳۵ سال تجربه و شناخت بازار جهانی با دفتری در چین، در شهر شانگهای در حال عرضه ماشین آلات صنعتی به بسیاری از نقاط جهان از جمله ایران، کشورهای همسایه و امریکای لاتین می باشد. همچنین TMC، اهتمام خود را در عرضه ماشین آلات چاپ، پس از چاپ، و بسته بندی نیز به کار برده و توانسته است با جلب اعتماد صنف چاپ و بسته بندی طیف وسیعی از این ماشین آلات را در ایران عرضه نماید.

شرکت TMC قویترین و بزرگترین موسسه در عرضه این محصولات در خاورمیانه و غرب آسیا می باشد. شرکت TMC با استقرار در ساختمان جدید توانی های خود را افزایش داده و در پی تبدیل ایران به مرکز چاپ و بسته بندی در منطقه خاورمیانه و غرب آسیا می باشد. همچنین TMC قدم های بزرگی را در جهت ارائه هر چه بهتر خدمات پس از فروش برداشته است.

 خدمات پس از فروش

 با توجه به اینکه تامین قطعات یدکی، ضامن تداوم تولید بوده، TMC با تعهد در گارانتی ماشین آلات و تامین قطعات مورد لزوم این مشکل را برای مصرف کنندگان خود حل نموده است.

 خدمات پس از فروش همواره دغدغه اصلی خریداران و وظیفه اصلی عرضه کنندگان کالا می باشد. در این راستا شرکت TMC توجه خاصی به این مطلب داشته و دائماً در حال آموزش نیروی انسانی و اپراتوری ماشین آلات می باشد و از آن جا که نگاه مدیریت شرکت به خریداران، صرفاً مصرف کننده نبوده و آن ها را خانواده TMCمی نامد، این تغییر نگاه باعث ارتقاء روابط دو طرف گردیده است.

در TMC واگذاری یک دستگاه پایان یک معامله نبوده، بلکه آغاز یک ارتباط است.

آدرس:

تهران، بزرگراه جلال آل احمد ، بین پل آزمایش و کوی نصر ، پلاک 115 ساختمان TMC

تلفن: 43000888-021

ایمیل:info@tmcmachine.com

اینستاگرام:tmc_machine